TNK HD, NNK, Smart HD+: Dodatkowe kanały HD za zero

ODPOWIEDZ

Autor tematu
rafako42
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2015, 22:39

TNK HD, NNK, Smart HD+: Dodatkowe kanały HD za zero

Post autor: rafako42 » 09 kwie 2015, 19:07

TNK HD, NNK, Smart HD+: Dodatkowe kanały HD za zero

10 kwietnia 2015 roku roku obowiązywać zaczyna promocja „Dodatkowe kanały HD za zero - cz. 3” dla użytkowników ofert prepaid Telewizja na kartę HD (TNK HD), Telewizja n na kartę (NNK) i SMART HD+. Promocja potrwa do końca 2015 roku. Generalnie chodzi o przedłużenie poprzedniej promocji, która wygasła z dniem 31.03.2015 r.

Promocja umożliwia użytkownikom posiadającym sprzęt zakupiony w ramach oferty TNK HD, NNK i Smart HD+ odbiór dodatkowych kanałów niestanowiących części pakietów podstawowych (na doładowanie) wyżej wymienionych ofert, tj. kanałów promocyjnych: Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, AXN HD, Romance TV HD, Discovery Channel HD, Planete+ HD, Ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleTOON+ HD, Travel Channel (SD) bez dodatkowych opłat przez okres promocyjny.

Warunkami szczegółowymi skorzystania z promocji są:
• posiadanie przez użytkownika dostępu co najmniej do pakietu podstawowego na doładowanie (tj. pakietu Domowego HD lub pakietu Smart HD+) w okresie obowiązywania promocji;
• dla użytkowników oferty Smart HD+ dodatkowo, użytkowanie sprzętu zgodnego z MPEG-4 (DVB-S/S2, MPEG-4 z Conax) lub modułu dostępu warunkowego Conax z ofertą Smart HD+ zainstalowanego w dekoderze lub telewizorze zgodnym z DVB-S/S2, MPEG-4, CI/CI+.

Zobacz szczegółowe informacje na temat promocji „Dodatkowe kanały HD za zero - cz. 3”

Aktualizacja:

Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl, kanał Disney XD nie jest objęty promocją „Dodatkowe kanały HD za zero - cz. 3”.

Wkrótce kolejna niespodzianka od Cyfrowego Domu i ITI Neovision. Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl, oficjalny komunikat w tej sprawie powinien pojawić się już w piątek, 10 kwietnia. Zapraszamy do dyskusji, jak Waszym zdaniem powinna wyglądać oferta prepaid.

info:satkurier.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Smart HD - TNK”