TNK HD: nowy soft dla ADB-2850ST z wyszukiwaniem kanałów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 20884
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 7 times
Been thanked: 21 times

TNK HD: nowy soft dla ADB-2850ST z wyszukiwaniem kanałów

Post autor: JAKITAKI » 15 gru 2010, 19:08

TNK HD: nowy soft dla ADB-2850ST z wyszukiwaniem kanałów

15 grudnia 2010 r. udostępniono nowe oprogramowanie dla dekodera ADB-2850ST na potrzeby Telewizji na Kartę HD (TNK HD). Nowy soft umożliwia wyszukiwanie kanałów satelitarnych. Do tej pory użytkownicy tego dekodera nie mieli możliwości dodawania nowych pozycji do listy kanałów. Nowa opcja pozwoli na dołączenie szeregu kanałów FTA z kilku pozycji orbitalnych, o ile ma się wykonaną odpowiednią instalację satelitarną

ADB-2850ST wyposażony jest w wielokrotnie nagradzaną grafikę Carbo, która umożliwia odbiorcom łatwą i intuicyjną obsługę, zaś użyteczna funkcja PVR-Ready umożliwia nagrywanie programów telewizyjnych na zewnętrzny twardy dysk podłączony do dekodera za pośrednictwem złącza USB 2.0. Dekoder Telewizji na Kartę HD to urządzenie łączące w sobie wysoką technologię z małymi rozmiarami i niską konsumpcją energii.

Zastosowana technologia pozwoliła również na znaczne zmniejszenie rozmiarów dekodera przy zachowaniu wszystkich znanych z innych dekoderów funkcji, takich jak EPG, dostęp do nPortalu (umożliwiającego dostęp do wybranych portali internetowych - np. TVN24.pl czy Allegro - za pośrednictwem telewizora), dostęp do setek stacji radiowych poprzez nRadio czy wbudowany dekoder DVB-T, pozwalający na odbiór programów naziemnej telewizji cyfrowej w połączeniu z telewizorem nie posiadającym takiego tunera.

Wyszukiwanie działa wyłącznie w trybie automatycznym. Można przeszukać wszystkie kanały lub tylko nowe. Nie można samodzielnie wprowadzić częstotliwości. Przy okazji poszerzono obsługę DiSEqC z dwóch do czterech pozycji satelitarnych. Do LNB3 i LNB4 można przypisać jednego z następujących satelitów: Thor 6 (0,8°W), Amos (4,0°W), Atlantic Bird 1 (12,5°W), Telstar 12 (15,0°W), EuroBird 1 (28,5°E), Astra 2 (28,2°E) i Hispasat (30,0°W). Nowych satelitów dodawać nie można, nie ma też opcji edycji listy częstotliwości, więc nie mamby bezpośredniego wpływu na wyszukiwanie.

Kanały są zapisywane na liście od pozycji 2001. Kanały TV są wymieszane ze stacjami radiowymi. Jest opcja wyszukiwania wyłącznie kanałów FTA, ale póki co wygląda na to, że nie działa (dekoder i tak szuka wszystko).

źródło :: satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Smart HD - TNK”