Startuje oferta SMART HD dla użytkowników TNK SD

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
.:Bodzio:.
..::Friend::..
..::Friend::..
Posty: 32
Rejestracja: 07 lut 2012, 19:21

Startuje oferta SMART HD dla użytkowników TNK SD

Post autor: .:Bodzio:. » 11 lip 2012, 13:10

Obrazek

Dla wszystkich użytkowników telewizji na kartę SD (TNK), spółki Cyfrowy Dom oraz ITI Neovision przygotowały nową, bogatszą ofertę pod nazwą SMART HD, która jest dostępna od 11 lipca 2012 roku. SMART HD to 25 kanałów w cyfrowej jakości, w tym kanały filmowe, np.:AXN, Kino Polska, TVP Seriale; sportowe: nSport, TVP Sport, Polsat Sport News; kanał dla dzieci: Disney Channel.

W ofercie są też kanały naukowe, rozrywkowe i informacyjne, jak chociażby:
Discovery Channel, TVN 24, TVP INFO, TVP1, TVP2, TVN, TVN 7, TVN Turbo i wiele innych.

Baza telewizji na kartę SD liczy ponad pół miliona użytkowników, takich, którzy doładowują kartę regularnie, bądź - w miarę swoich potrzeb, np. wyjeżdżając na wakacje.

Obrazek

Przechodząc do SMART HD użytkownicy zyskają dostęp do poszerzonej oferty kanałów w cyfrowej jakości, takich jak Polsat lub wyżej wspomniane AXN, TVP Seriale, Polsat 2, TV 6, Polsat Sport News. Opłaty za dostęp do oferty SMART HD zaczynają się od 15 zł miesięcznie* i nie przekraczają 20 zł za 1 miesiąc. Cena nie ulega zmianie w stosunku do cen doładowań dla oferty telewizji na kartę SD przy jednorazowej wpłacie za 1, 3 lub 6 miesięcy.

Dodatkowo, dla użytkowników korzystających z dekodera HD, udostępniono 5 kanałów, w jakości HD (TVN HD, TVN 7 HD, Polsat HD, TVP1 HD, TVP2 HD).

Co ważne, przejście do oferty SMART HD nie wiąże się z obowiązkową wymianą karty dostępowej czy też dekodera. Karta z ofertą SMART HD współpracuje z dekoderami (SD i HD) z systemem dostępu warunkowego Conax.

Oferta SMART HD jest dostępna przy zachowaniu minimum formalności. Wystarczy rejestracja karty przez stronę internetową, lub w call center, a wkrótce również w dedykowanych punktach sprzedaży. Opłaty za dostęp można wnosić tradycyjnie na poczcie, przelewem w banku, bądź najwygodniej i najszybciej w sieci dedykowanych punktów sprzedaży platformy n, której nowy system doładowań i płatności właśnie wystartował.

* Opłata promocyjna przy jednorazowej wpłacie za 12 miesięcy.

** Kanały bez opłat – 31 dni po wygaśnięciu dostępu do Smart HD
Ostatnio zmieniony 11 lip 2012, 13:13 przez .:Bodzio:., łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Smart HD - TNK”