Oferta Smart HD w formie startera - dla każdego

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
.:Bodzio:.
..::Friend::..
..::Friend::..
Posty: 32
Rejestracja: 07 lut 2012, 19:21

Oferta Smart HD w formie startera - dla każdego

Post autor: .:Bodzio:. » 12 paź 2012, 10:32

Obrazek

Od 12 października 2012 roku ofertę Smart HD może zamówić każdy zainteresowany (nie tylko użytkownicy Telewizji na Kartę, jak miało to miejsce do tej pory). Usługa jest bowiem dostępna w formie zestawu startowego, z kartą zawierającą prawo do korzystania z usług telewizyjnych Smart HD przez 3 miesiące. Nowa oferta przygotowana przez Cyfrowy Dom zostaje wprowadzona na rynek w czwartą rocznicę uruchomienia telewizji na kartę.

Oferta Smart HD opiera się na niesparowanym starterze zawierającym prawo dostępu do 3 miesięcy usługi telewizyjnej Smart HD. Smart HD to oferta prepaidowa z kanałami HD. Możliwa do odbioru na dowolnym tunerze satelitarnym wyposażonym w czytnik kart obsługujący system dostępu warunkowego Conax. Kanały HD wymagają odbiornika satelitarnego DVB-S2 zgodnego z MPEG-4, a kanały SD wymagają tylko odbiornika satelitarnego z DVB-S zgodnego z MPEG-2.

Korzyści dla klienta:

-bez stałych zobowiązań, bez umowy,
-płacisz kiedy chcesz,
-48 polskojęzycznych kanałów w tym 5 w jakości HD,
-alternatywa lub uzupełnienie dla bezpłatnej telewizji naziemnej DVB-T, doładowanie miesięczne od 15 zł/miesiącCena sprzedaży startera Smart HD na stronie www.n.pl to 99 zł.

Obrazek

Obrazek

Więcej informacji na temat oferty Start HD można znaleźć w wrześniowym wydaniu SAT Kuriera 9/2012 na str. 18-21.

źródło: satkurier.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Smart HD - TNK”