Strona 1 z 1

TVP REGIONALNA I PULS 2 JUŻ W ORANGE

: 17 wrz 2013, 19:48
autor: JAKITAKI
TVP REGIONALNA I PULS 2 JUŻ W ORANGE

Obrazek

W dniu dzisiejszym do oferty telewizyjnej operatora Orange zostały dołączone 2 nowe kanały, TVP Regionalna oraz Puls 2. Ponadto zmieniono także identyfikację Discovery World na nową Discovery Turbo Xtra.

TVP Regionalna (Warszawa) znajduje się na pozycji 33, natomiast Puls 2 na kanale 34. Obie stację zasilają pakiet informacja i rozrywka.

TVP Regionalna – To 16 nowych programów regionalnych, tworzonych przez ośrodki terenowe TVP. Nowatorski projekt " TVP Regionalna" przez 18 godzin na dobę zapewnia widzom najwyższej jakości programy mające wspólny wyznacznik: lokalność. Nowe programy regionalne są dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej i aplikacji na urządzenia mobilne TVP Stream.

Puls 2 – polska stacja telewizyjna z koncesją na nadawanie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (na drugim multipleksie), należąca do Telewizji Puls. Regularna emisja programu rozpoczęła się 19 lipca 2012 o godzinie 12:00[2]. W ramówce znalazły się programy lifestylowe, programy talk-show, programy muzyczne oraz filmy, seriale i kreskówki

źródło:satelitarne.tv