Strona 1 z 1

Kanały Universal Networks International od 13.03 w Orange TV

: 13 mar 2014, 18:56
autor: JAKITAKI
Kanały Universal Networks International od 13.03 w Orange TV

Obrazek

Od 13 marca abonenci Orange TV zyskają możliwość oglądania czterech nowych kanałów Universal Networks International: 13 Ulica, E! Entertainment Television, Universal Channel i Scifi Universal.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku platformy nc+ – kanały 13 Ulica oraz E! Entertainment Television zasilą pakiet Comfort+. Natomiast dotychczasowi abonenci pakietu Universe+ będą mieli możliwość oglądania wszystkich czterech kanałów (13 Ulica, E! Entertainment Television, Universal Channel i Scifi Universal).

Na razie brak danych na temat ewentualnego położenia nowych stacji na liście kanałów w dekoderach Orange TV.

Jak poinformowało Orange proces wdrażania nowych kanałów do oferty rozpocznie się od środy 13 marca (tj. jutro) i potrwać może do końca przyszłego tygodnia. W praktyce oznacza to tyle, że nie wszyscy klienci Orange TV w dniu jutrzejszym zostaną objęci aktualizacją listy kanałów a będzie ona przeprowadzona w kilku etapach. Dlatego zalecamy Państwu stosowanie się do wyświetlanych na ekranie telewizora komunikatów. Przypominamy również o konieczności połączenia między dekoderem a internetem za pośrednictwem LIVEBOXa lub odpowiednio skonfigurowanego routera gdyż dekoder właśnie w ten sposób pobiera odpowiednie komendy potrzebne do jego zaktualizowania.

źródło:Orangetvnews.joi.pl