opinia o Tv

Zablokowany

Topic Author
kronikarz
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2007, 9:22

opinia o Tv

Post autor: kronikarz » 19 sie 2007, 13:17

witam.
mam nietypowe pytanie oTv lg 29 100Hz czy wart jest zainteresowania, albowiem mam zamiar go nabyć bo na Lcd mało kasy. Może takowy ktoś posiada prosiłbym o opinie.

Awatar użytkownika

andrew-jar
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 259
Rejestracja: 14 lip 2007, 22:10
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: opinia o Tv

Post autor: andrew-jar » 19 sie 2007, 14:06

kronikarz pisze:witam.
mam nietypowe pytanie oTv lg 29 100Hz czy wart jest zainteresowania, albowiem mam zamiar go nabyć bo na Lcd mało kasy. Może takowy ktoś posiada prosiłbym o opinie.

No cóż, "Lepszy rydz, niż nic" , jeżeli chcesz zakupić LG-ka to zobacz ile i jakie ma gniazda (chodzi mi tu o "euro, s-vhs, chinch" ) jaki okres gwarancji oraz w sklepie popatrz na ekran czy nie ma skaz, zniekształceń geometrii, pobaw sie pilotem jeszcze w sklepie i ustaw jaskrawość na full - a potem nasycenie barw ZOBACZYSZ czy nie ma wadliwej ogniskowości .
Ale przede wszystkim sprawdź wchodząc np. w menu czy nie ma zniekształceń geometrii.

Natomiast co do LCD to jest to tylko pierwszy krzyk mody, każdy sie "napala" a nie pyta o serwis (popytaj znajomych serwisantów RTV co sądzą o LCD - każdy ci powie że to jeszcze za wcześnie jak na Polskę)
Obrazek

-----------------------------------


Topic Author
kronikarz
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2007, 9:22

Post autor: kronikarz » 19 sie 2007, 14:43

wszystko fajnie tylko już wysłałem zamówienie do sklepu internetowego bo tam najtaniej co będzie dalej to sam nie wiem. Koszt to tysiąc sto a dalej to zobaczymy, gwarancja 2 lata dlatego się zdecydowałem, do noromalnego oglądania powinien na razie wystarczyć.
Dzięki za zainteresowanie.
Pozddr. :roll:jeśli chodzi oeurozł. to ma 2 .

Natomiast jeżeli chodzi o LCD to tylko firmy Samsung - dlaczego? bo to ona jest przodownikiem w tej dziedzinie (spytaj sprzedawców komputerowych, potwierdzą moja odpowiedz) dotyczy to także monitorów-Tv

myślę że temat można zamknąć

andrew-jar
Ostatnio zmieniony 19 sie 2007, 16:36 przez kronikarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Dział dla początkujących”