Prośba o dział z instrukcjami

ODPOWIEDZ

Topic Author
Fred
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:09

Prośba o dział z instrukcjami

Post autor: Fred » 26 sie 2007, 1:37

Cześć
mam pytanie - czy prowadzący to forum nie mogliby utworzyć nowego działu z instrukcjami do tunerów satelitarnych (lub zamieszczać linki do pobrania) ? Często kupujemy odbiorniki używane na różnych giełdach, Allegro i.t.p. i otrzymujemy sprzęt bez instrukcji a nie zawsze można znaleźć je w internecie. Problem raczej dla początkujących ala właśnie sam poszukuję instrukcji do Fergusona 3018

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

andrew-jar
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 259
Rejestracja: 14 lip 2007, 22:10
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: andrew-jar » 26 sie 2007, 13:08

Witam
Co do zamieszczania instrukcji obsługi to wydaje mi sie że nie ma to sensu, każdy piszący na forum , ma przecież internet i wystarczy poszukać w google.pl
ja znalazłem
opis
jest on w zasadzie dla każdego fergusona, ale i druga sprawa to taka że niekiedy po zmianie softu na edukacyjny, zmienia sie układ menu wiec zamieszczenie instrukcji w/g mojej oceny wydaje sie bez sensu.
Czytając opis programowania danego modelu tunerka masz inną instrukcje
Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, 13:09 przez andrew-jar, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

-----------------------------------


Topic Author
Fred
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:09

Post autor: Fred » 27 sie 2007, 18:56

Dzięki andrew-jar, rozumiem Twoje sugestie

ja natomiast znalazłem coś takiego http://instrukcje.elektroda.net/

jest tam wyszukiwarka, wpisujemy interesujący nas model, znalazłem pełną instrukcję do Fergusona

Pozdrawiam

Edit by andrew-jar

Znalazłeś instrukcje ale dla dziewiczych tunerków - przypominam ze po zmianie softu na edukacyjny instrukcja może ulec zmianie
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, 20:11 przez Fred, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”