Ile za kanały Polsat Sport Premium zapłacą abonenci nc+?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 20783
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Ile za kanały Polsat Sport Premium zapłacą abonenci nc+?

Post autor: JAKITAKI » 05 lut 2019, 13:57

Od 1 lutego 2019 roku kanały Polsat Sport Premium z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA będą dodatkowo płatne dla abonentów platformy nc+. Wysokość opłaty będzie zależała od tego, czy abonent zdecyduje się na przedłużenie umowy, czy też będzie chciał mieć do nich dostęp w ramach obowiązującej umowy.

Obrazek

Abonenci nc+ przedłużający umowę będą mogli uzyskać dostęp do kanałów Polsat Sport Premium w promocyjnej cenie. Jej wysokość jest kwestią indywidualną, przy czym im wyższy (droższy) ma się pakiet, tym spodziewać się należy niższej opłaty.

Natomiast abonenci nc+, którzy nie chcą teraz przedłużać umowy z operatorem, mogą uzyskać dostęp do kanałów Polsat Sport Premium na zasadzie opcji dodatkowej w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie ze zobowiązaniem do końca okresu oznaczonego umowy. Standardowa cena wynosi 30 zł miesięcznie (bez zobowiązania). Warunkiem skorzystania przez abonenta z opcji dodatkowej Polsat Sport Premium jest korzystanie z pakietu zawierającego kanał Canal+ lub pakietu Extra+.

Pozycje kanałów Polsat Sport Premium w dekoderach nc+:
130 - Polsat Sport Premium 1
131 - Polsat Sport Premium 2
132 - Polsat Sport Premium 3 PPV
133 - Polsat Sport Premium 4 PPV
134 - Polsat Sport Premium 5 PPV
135 - Polsat Sport Premium 6 PPV

Kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 są dedykowane prestiżowym rozgrywkom Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Każdy dzień meczowy to ok. 8 godzin dziennie relacji na żywo - studio i mecze. Nowe godziny rozgrywania spotkań w Lidze Mistrzów: dwa o godz. 18:55 i sześć o godz. 21:00 we wtorki i środy; w czwartki mecze Ligi Europy. Najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce - zaprojektowane specjalnie z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, o powierzchni 700 m2, ze ścianą wideo o rozdzielczości 4x4K, oprawą wizualną realizowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii - rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D. Bogactwo programów towarzyszących meczom: przed- i pomeczowe studia, pogłębione analizy, reportaże, wywiady, doświadczeni eksperci i komentatorzy, liczni goście specjalni oraz wiele innych materiałów przygotowywanych z myślą o kibicach piłkarskich.

Natomiast kanały Polsat Sport Premium 3, 4, 5 i 6 PPV są uruchamiane we wtorki i środy, kiedy rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów UEFA oraz w czwartki, kiedy rozgrywane są spotkania Ligi Europy UEFA. Dzięki temu widzowie będą mogli zobaczyć na żywo wszystkie mecze każdej kolejki Champions League, a także mecze Europa League transmitowane w kanałach i serwisach pay-per-view Polsat Premium.

Dodajmy, iż 12 lutego rozegrane zostaną pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA i 1/16 finału Ligi Europy UEFA.

źródło:satkurier

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/177621/ile-za ... ci-nc.html
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Platforma Canal+”