PRZEDŁUŻONO KONCESJE NA NAZIEMNE NADAWANIE KANAŁÓW TV4 I TV6

newsy dotyczące DVB-T
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19647
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 9 times
Been thanked: 22 times

PRZEDŁUŻONO KONCESJE NA NAZIEMNE NADAWANIE KANAŁÓW TV4 I TV6

Post autor: JAKITAKI » 27 lip 2013, 17:58

PRZEDŁUŻONO KONCESJE NA NAZIEMNE NADAWANIE KANAŁÓW TV4 I TV6

Obrazek

Kajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała stacjom TV4 i TV6 koncesje naziemne na kolejny okres. Dzięki temu kanały mogą być rozpowszechniane - Czwórka do 2029 roku, a Szóstka do 2030 roku.

Oba kanaly nadają satelitarnie, drogą kablową oraz w naziemnej telewizji cyfrowej. Dotychczasowe koncesje wygasają w 2020 roku i dopiero od tego czasu będzie obowiązywała nowa, na kolejne 10 lat.

Warto wspomnieć, że w marcu Cyfrowy Polsat informował o podpisaniu przez Telewizję Polsat warunkowej umowy nabycia spółki Polskie Media S.A. będącej nadawcą kanałów TV4 i TV6. Jednak do tej pory nie otrzymała zgody od UOKiK, na dokończenie transakcji.

Dodatkowo w ostatnim czasie Czwórka (TV4) zyskała drugą ścieżkę dźwiękową, w celu udostępniania audiodeskrypcji

TV4 - to ogólnopolska i ogólnotematyczna stacja telewizyjna adresowana do widzów wymagających, otwartych na nowości i aktywnych. W ofercie Czwórki znaleźć można między innymi najpopularniejszy polski program popularno-naukowy "Galileo", pierwszy polski program rozrywkowy o tematyce biznesowej "Dragons Den - jak zostać milionerem", nie brakuje również niezwykłych dokumentów oraz polskich i zagranicznych seriali.

TV6 - Na antenie są prezentowane głównie popularne formaty typu talent show, takie jak amerykańskie edycje programów "Idol", "Mam talent" czy "You Can Dance". W ramówce znajdują się również teleturnieje, m.in. brytyjska wersja "Milionerów", reality show oraz seriale animowane dla najmłodszych, jak np.: "M.A.S.K.", "Oggy i ferajna", "Dennis Rozrabiaka" i "Inspektor Gadget", nie brakuje również rodzimej produkcji takich jak program dla kobiet i o kobietach - "mała Czarna".

źródło:cyfrowypolsatnews.pl
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności DVB-T”