THOPMSON THT 501 DVB-T HD

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 20600
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 20 times

THOPMSON THT 501 DVB-T HD

Post autor: JAKITAKI » 11 kwie 2014, 11:53

THOPMSON THT 501 DVB-T HD

Obrazek

Tuner DVB-T Thomson THT501 - opis funkcji:

EPG (Electronic Program Guide - elektroniczny przewodnik po programach) to bardzo praktyczny i niezwykle łatwy w obsłudze przewodnik, oferujący aktualny program telewizyjny, informacje i opisy, oraz całą resztę potrzebnych informacji. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi korzystanie z niego to czysta przyjemność.

HD (High Definition) to cyfrowa technologia oferująca obraz i dźwięk w doskonałej jakości. Teraz można oglądać ulubione programy w HD zupełnie bezpłatnie.

21-stykowe złącze EURO gwarantuje, że przesył obrazu w jakości SD, oraz przestrzennego dźwięku stereo, będzie przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Wejście USB 2.0 pozwala na bezpośrednie podłączenie nośników zewnętrznych do tunera, dzięki czemu przesyłanie plików audio i video jest prostsze niż kiedykolwiek.

Cyfrowo zapisany dźwięk przesyłany jest bez strat i zniekształceń przez wyjście koaksjalne. Pozwala to na doskonałe zintegrowanie tunera z zestawem kina domowego i pełne wykorzystanie jego możliwości.

PVR Ready oferuje możliwość zapisania dowolnego programu telewizyjnego w cyfrowej jakości, z doskonałym, cyfrowym dźwiękiem przestrzennym. Dekoder współpracuje z szeroką gamą nośników zewnętrznych, dzięki czemu nagranie jakiegokolwiek programu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wyjście HDMI łączące dekoder z odbiornikiem telewizyjnym zapewnia doskonałą jakość przesyłanego obrazu (w technologii High Definition) oraz dźwięku przestrzennego, a wszystko bez najmniejszych strat przesyłowych - wizja i fonia są dokładnie takie, jak w oryginale.

Możliwość przeglądania plików graficznych (zdjęć, obrazów, grafik) dzięki przeglądarce zdjęć zintegrowanej z tunerem.


oprogramowanie -> THOPMSON THT 501 DVB-T
instrukcja -> THOPMSON THT 501 DVB-T.pdf
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”