CZTERY NOWE KANAŁY W SIECI INOTEL

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 20898
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 7 times
Been thanked: 21 times

CZTERY NOWE KANAŁY W SIECI INOTEL

Post autor: JAKITAKI » 11 kwie 2014, 17:31

CZTERY NOWE KANAŁY W SIECI INOTEL

Obrazek

Wielkopolska sieć Inotel poinformowała o powiększeniu telewizyjnego pakietu podstawowego o kolejne, darmowe programy TV. Nowe propozycje to przede wszystkim oferta rozrywkowa przeznaczona zarówno dla dorosłego, jak i młodszego widza.

Telewizyjny pakiet podstawowy w ramach sieci Inotel to 83. programy, w tym cztery nowe, które zasiliły ofertę z początkiem kwietnia 2014 roku. Wśród nich znalazła się najnowsza pozycja Telewizji Polskiej S.A. - kanał tematyczny dedykowany najmłodszym widzom. TVP ABC to ramówka wyłącznie dla dzieci, pełna interesujących oraz pobudzających wyobraźnię propozycji filmowych, serialowych, a także magazynów. Z myślą o nieco starszej widowni uruchomiono program TV 6, emitujący nie tylko seriale animowane, ale także programy rozrywkowe oraz reality show, których odbiorcami jest młodzież w wieku nastoletnim.

Pozostałe kanały, które pojawiły się w ramach nowej oferty Inotel, to ATM Rozrywka - obfitujący w kultowe propozycje filmowe, magazynowe oraz seriale, również własnej produkcji, a także Stopklatka SD, czyli wielkie kino na małym ekranie – wyśmienite obrazy fabularne, dokumenty, prezentacje sylwetek znanych osobistości oraz wywiady i nowinki ze świata filmu.

Sieć Inotel działa na terenie Wielkopolski, obejmując swoim zasięgiem Poznań, Swarzędz, Oborniki i Gniezno.

źródło: www.inotel.pl/telix.pl
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „INOTEL”