Inotel po raz kolejny przełamuje standardy?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 20853
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Inotel po raz kolejny przełamuje standardy?

Post autor: JAKITAKI » 23 wrz 2011, 18:41

Inotel po raz kolejny przełamuje standardy?

Obrazek

Internet o prędkości 2 mb/s za 40 zł? Do tej pory u większości dostawców była to cena osiągalna jedynie w pakiecie z telewizją i telefonią, co równało się abonamentowi na ponad 100 zł/m-c. Jeden z wielkopolskich operatorów przełamuje tę barierę. Od piątku 23.09 proponuje internet, na czas nieokreślony, bez konieczności wykupienia dodatkowych usług. Cena? 35 zł. Ceny za internet jak w pakiecie, ale bez konieczności dokupywania innych usług? Tak, to nowe rozwiązanie zaproponowane przez Inotel, operatora telekomunikacyjnego działającego na terenie Wielkopolski.


Teraz dostęp do szerokopasmowego internetu o prędkości 2 mb/s można dostać za 35 zł/miesiąc, 45 mb/s – 59 zł, a 100 mb/s za, uwaga, 79 zł!

Do tego umowa na czas nieokreślony gwarantuje możliwość rezygnacji z usługi w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji finansowych. Zatem to dobra propozycja dla studentów, osób wynajmujących mieszkania lub tych, którzy zwyczajnie nie są zainteresowani płaceniem abonamentu za żadne inne usługi oprócz dostępu do internetu.

Źródło: Inotel.pl
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „INOTEL”