Inotel wprowadza zmiany programowe i nowe kanały HD

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 20898
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 7 times
Been thanked: 21 times

Inotel wprowadza zmiany programowe i nowe kanały HD

Post autor: JAKITAKI » 12 cze 2012, 14:37

Inotel wprowadza zmiany programowe i nowe kanały HD

Obrazek

Po uruchomieniu w telewizyjnym pakiecie podstawowym dwóch nowych propozycji HD (TVP 1 HD i TVP 2 HD) przyszedł czas na kolejne trzy programy, w tym również dwa nadawane w wysokiej rozdzielczości - informuje Jacek Augustyniak z Inotela.

Wielkopolski Inotel to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w regionie. Po wprowadzeniu najtańszego na rynku lokalnym dwupaku - telewizji składającej się z aż 71-kanałów cyfrowych (wg stanu na dzień 05.06.2012) oraz 45-megowego internetu - przyszedł czas na kolejne zmiany programowe w ofercie telewizyjnej.

Wraz z początkiem czerwca 2012 roku, nowi i dotychczasowi abonenci Inotela mogą korzystać z trzech niedostępnych wcześniej kanałów HD, które zasiliły telewizyjny pakiet podstawowy. Mowa o TVP 1 HD, TVP 2 HD oraz Next Music HD, który zastąpił program Czwórka Polskie Radio z Wizją. Oprócz nowych pozycji HD, jakie pojawiły się w pakiecie podstawowym, telewizyjne propozycje, także te nadawane w wysokiej rozdzielczości, pojawiły się również w innych pakietach.

Do pakietu Max HD operator dołożył Polsat Sport Extra HD, natomiast w pakiecie Rozrywka, w miejsce Polsat Futbol, pojawił się Poker Channel. Już teraz operator zapowiada kolejne zmiany w zakresie nowych kanałów telewizyjnych nadawanych w rozdzielczości HD.

źródło:Inotel
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „INOTEL”