Strona 1 z 1

W INEA Internet mobilny gratis

: 11 kwie 2011, 12:41
autor: JAKITAKI
W INEA Internet mobilny gratis

Teraz w INEA cena mobilnego Internetu spada do 0 zł. Największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce wprowadził do swojej oferty Internet mobilny 200 MB do pakietu usług gratis. Promocja jest skierowana do obecnych i przyszłych Klientów. Towarzyszy jej kampania reklamowa i promocja w punktach obsługi Abonenta.

Internet mobilny za 0 zł jest prezentem dla abonentów INEA, którzy skorzystają z mobilnego Cyfrowego Domu – oferty trzech usług, telewizji cyfrowej (pakiet Wygodny, Wygodny HD lub Wygodny PVR), Internet od 6 Mb/s i telefon stacjonarny. Za modem ICON 505, który staje się własnością abonenta operator pobiera opłatę jednorazową w wysokości 1 zł. Umowa jest zwierana na okres 18 miesięcy.

Kreację kampanii reklamowej INEA przygotowała agencja Morski Studio. Kampania jest obecna na outdoorze, w prasie lokalnej, radiu, www, materiałach POS, w Biurach Obsługi Abonenta i w formie reklamy mobilnej na tramwajach. W kampanii radiowo-telewizyjnej wykorzystano ścieżkę dźwiękową utworu „Every Gig Has Neighbour” z albumu „The Million Dead Stars” zespołu The Brew (Wielka Brytania).

źródło:satkurier