DREAMBOX HD czy VU+HD

ODPOWIEDZ

Topic Author
geotech
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2014, 15:52

DREAMBOX HD czy VU+HD

Post autor: geotech » 06 paź 2019, 15:35

Przymierzam się do zakupu nowego dekodera, w jednym z pokoi wysłużony OPTICUM powoli dogorywa. Miałem zamiar kopić coś taniego na podmianę ale zdecydowałem się wymienić obecny dekoder VU+ UNO  na nowy a ten przenieść do gościnnego .
Chciałbym zainwestować w coś przyszłościowego w markę na tyle popularną że nie grozi jej zniknięcie w najbliższym okresie  , dlatego zastanawiam się nad zainwestowaniem w DM900-920 lub VU+ UNO 4K SE, DUO 4K , VU+ wychodzi taniej w zależności od doboru głowicy na ten który mam nie narzekam , DM to już pewien klasyk marka w marce  rozwiązanie troszkę droższe ale producent  sprawdzony i raczej nie zniknie z rynku w najbliższych kilku latach choć VU+ tez raczej nie zniknie. 
Dlatego pytam tych co mieli możliwość przetestować powyższe modele czy wybrać coś ze stajni VU+ i nie przepłacać za markę czy  wybrać coś ze stajni DREAMBOX-a   .
       

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5320
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 71 times

Re: DREAMBOX HD czy VU+HD

Post autor: tomek6680 » 06 paź 2019, 16:00

Wybierz VU+ UNO 4K SE
Pro publico bono


Topic Author
geotech
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2014, 15:52

Re: DREAMBOX HD czy VU+HD

Post autor: geotech » 06 paź 2019, 16:51

Ok a co z DUO 4K  nie wielka różnica w kasie a ma miejsce na 2xCi i mocniejszy procesor .

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5320
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 71 times

Re: DREAMBOX HD czy VU+HD

Post autor: tomek6680 » 06 paź 2019, 17:43

Wybór tunera ,to temat "rzeka" a nawet ocean.Wpierw trzeba Samemu zdecydować jaki box będzie odpowiadał .
Pro publico bono


Topic Author
geotech
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2014, 15:52

Re: DREAMBOX HD czy VU+HD

Post autor: geotech » 07 paź 2019, 11:35

VU+ miałem i mam nadal i jestem zadowolony większych problemów z nim nie było dlatego nie mam żadnych obiekcji aby kolejnym tunerem był również model ze stajni VU+ tylko zastanawiam się teraz nad wersją czy UNO czy DUO , ten drugi ma lepszy procesor i dwa gniazda na moduły co przyszłościowo może być dla mnie OK  z tym że zastanawiam mnie jedna sprawa nad wersją DUO , w specyfikacji podany jest model procesora  BCM7278  ale na stronie producenta nie ma nawet uwzględnionego tego modelu i nie wiem czy jest to rozwiązanie dedykowane tylko pod VU+ DUO czy jest to jakiś pseudo klon niższego CPU  podkręconego na potrzeby DUO,  bo DM 920 działa pod kontrolą  BROADCOM 7252s  podobnie jak UNO 4k SE .

Awatar użytkownika

kokus
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:40

Re: DREAMBOX HD czy VU+HD

Post autor: kokus » 22 paź 2019, 13:22

Witam.Polecam Vu Ultimo 4 k kozak tuner...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”