Strona 1 z 1

Polsat Romans zmieni się w Polsat Seriale

: 27 lut 2020, 14:12
autor: JAKITAKI
W poniedziałek, 2 marca br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmieni nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji będzie nadal dostępna w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej, a więc w pakietach Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

Polsat Romans rozpoczął nadawanie 1 września 2013 roku (więcej tutaj). 28 listopada 2019 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT), na wniosek nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, wydała zgodę na zmianę nazwy kanału Polsat Romans na Polsat Seriale (więcej tutaj). W ofercie Polsatu Romans widzowie mogą znaleźć filmy i seriale komediowe, obyczajowe, sensacyjne, thrillery, biograficzne czy dramaty. Polsat Seriale będzie miał identyczną propozycję dla widzów, m.in. takie seriale jak „Rodzina zastępcza”, „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „Na ratunek 112”, „Ludzie Chudego”, „Gliniarze”, „Szpilki na Giewoncie”, „Niania w wielkim mieście”, „Malanowski i partnerzy”, „Zdrady”, „Ultraviolet”, „Znaki” i „Ślad”.

Polsat Romans mogą obecnie oglądać abonenci Cyfrowego Polsatu , Platformy Canal+ , Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Polsat Seriale będzie miał identyczną dostępność

źródło:satkurier

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/189243/203-po ... riale.html

Re: 2.03 Polsat Romans zmieni się w Polsat Seriale

: 23 mar 2020, 15:17
autor: JAKITAKI
Polsat Seriale zamiast Polsat Romans od 6 kwietnia

W poniedziałek, 6 kwietnia 2020 roku ma dojść do zmiany nazwy kanału Polsat Romans na Polsat Seriale. Według wcześniejszych informacji miał to być 2 marca, jednak ostatecznie zdecydowano się na późniejszy termin. Polsat Seriale będzie pokazywać głównie znane polskie seriale, lecz także polskie filmy.

W ofercie Polsat Seriale znajdą się produkcie własne, jak i producentów zewnętrznych. Będą to zarówno seriale z biblioteki Grupy Polsat, jak i pozycje znane z ramówek innych telewizji, m.in AXN, TVN oraz TVP.

– Wzbogacamy ofertę naszych kanałów tematycznych o kanał serialowy na wyraźne zapotrzebowanie polskiej widowni. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy prośby od miłośników polskich seriali o stworzenie kanału dla nich
wyjaśnia Radosław Sławiński, dyrektor kanałów tematycznych Telewizji Polsat.


W ramówce kanału znajdą się zarówno ulubione seriale dla kobiet m.in. „Przyjaciółki”, „Niania”, „Szpilki na giewoncie”, jak i kultowe już seriale kierowane głównie do męskiej widowni m.in. „Świat według Kiepskich”, „Miodowe lata” oraz „Czterej pancerni i pies”.

Obrazek

źródło:satkurier

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/190174/polsat ... etnia.html