Moduł Cam czy pace pvr

ODPOWIEDZ

Topic Author
goabroad
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2021, 14:19

Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: goabroad » 23 lip 2021, 22:10

Co lepiej zakupic przyszlosciowego pod 1884 - modul cam czy pace pvr? Z tego co czytalem to z obu mozna jeszcze pozyskac witaminy tylko nie wiem co bedzie lepsze?
Widzialem, ze nowe moduly cam niebieskie maja juz ecp ale te bez ecp są nadal dostępne. Czy taki modul bez ecp moze dostac ecp np. po jakims czasie czy tez jest to kwestia hardware? Chodzi o to ze w razie problemow zawsze mozna karte wlozyc z powrotem z e2 do oryginalnego sprzętu pace/moduł i wszystko bedzie dzialac. Czy moduly cam sa w miare bezawaryjne?

Awatar użytkownika

rafejo
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 503
Rejestracja: 08 cze 2011, 7:58
Has thanked: 16 times
Been thanked: 20 times

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: rafejo » 23 lip 2021, 22:30

Nie jestem pewny, ale chyba pace będzie lepszy, bo będziesz miał swoją prywatną parkę, którą w razie co wykorzystasz też w niebieskim
WWIO BRE2ZE 4K
Zgemma H9 Twin
Wsparcie Hyperion

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5307
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 68 times
Been thanked: 71 times

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: tomek6680 » 23 lip 2021, 22:34

Raczej moduł CAM CI+ niebieski . Dane (keyset) i tak są te same ,jak coś zmieni to i tak "tu i tu" nastanie ciemność . Na moduł może w przyszłości będzie coś w 4k ,jak się trafiło TVP 4k ,na Pace to nie ma takich szans . Z ECP to C+ zaszalała i wtopiła ,ligi angielskiej nie ma ,ultrapiękne box-y się skończyły . Co dalej będzie ECP ,to nikt do końca nie wie . Może C+ będzie puszczać ligę polską z zabezpieczeniami ECP,może to i lepiej :zab:
Pro publico bono

Awatar użytkownika

rafejo
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 503
Rejestracja: 08 cze 2011, 7:58
Has thanked: 16 times
Been thanked: 20 times

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: rafejo » 23 lip 2021, 22:39

[mention]tomek6680[/mention] nie wiem czy coś się zmieniło, ale z modułu parki nie wyciągniesz, jesteś skazany na dobroć magika
WWIO BRE2ZE 4K
Zgemma H9 Twin
Wsparcie Hyperion

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5307
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 68 times
Been thanked: 71 times

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: tomek6680 » 23 lip 2021, 23:03

Tak,tylko magik udostępni odpowiednie dane .
Pro publico bono


Topic Author
goabroad
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2021, 14:19

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: goabroad » 23 lip 2021, 23:24

Dziękuję za informacje.
Tak chodziło mi o witaminy od Magika, który je z modułu lub pace wyczaruje i pozniej moga byc uzyte w e2. W razie jak by z e2 cos przestało dzialac wkładam karte do oryginalnego sprzętu i wszystko powinno świecić. Generalnie nie wiedziałem, ktory sprzet  bedzie lepszy cam czy tuner - bo dla magika to pewnie nie ma znaczenia i wyczaruje z obu.

Awatar użytkownika

rafejo
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 503
Rejestracja: 08 cze 2011, 7:58
Has thanked: 16 times
Been thanked: 20 times

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: rafejo » 23 lip 2021, 23:39

Wyczaruje z obu tylko do danych z modułu dostaniesz (pół)publiczną parkę, a z peca bedziesz miał prywatną, o ile magik nie pchnie jej dalej
WWIO BRE2ZE 4K
Zgemma H9 Twin
Wsparcie Hyperion


Topic Author
goabroad
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2021, 14:19

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: goabroad » 24 lip 2021, 7:17

rafejo pisze: 23 lip 2021, 23:39 Wyczaruje z obu tylko do danych z modułu dostaniesz (pół)publiczną parkę, a z peca bedziesz miał prywatną, o ile magik nie pchnie jej dalej

O tego już nie wiedziałem. Możesz proszę napisać co to jest (pol)publiczna parka i jaki to moze miec ewentualny wpływ na przyszłość pod kątem tego unique? Prywatna to rozumiem ze klucze sa wyczarowane i podane tylko tak jak napisałeś o ile magik nie podzieli sie nimi z kims innym. Zakładam jednak, ze para nie jest pchnięta dalej . Z modułu nie można wyczarować takiej prywatnej pary, jest jakas część wspólna dla wszystkich ?

Awatar użytkownika

rafejo
..::VIP::..
..::VIP::..
Posty: 503
Rejestracja: 08 cze 2011, 7:58
Has thanked: 16 times
Been thanked: 20 times

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: rafejo » 24 lip 2021, 7:38

Pół to znaczy, że bedzie dostępna nie tylko dla Ciebie, wtedy moze zdarzyć się tak że jakaś mądra głowa będzie szukała pomocy przy konfigurowaniu i upubliczni na forum swoje configi z oscam wraz z wrażliwymi danymi. Wtedy operator może zareagować i zbanować Ci karte. To są tylko moje domysły, a jak jest kto to wie.
WWIO BRE2ZE 4K
Zgemma H9 Twin
Wsparcie Hyperion

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5307
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 68 times
Been thanked: 71 times

Re: Moduł Cam czy pace pvr

Post autor: tomek6680 » 24 lip 2021, 16:01

Magia polega na tym ,żeby eCWPK zmienić dCWPK a do tego potrzebne są są klucze ,spryt \ algorytm .
Pro publico bono

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”