Strona 1 z 1

enigma 2 jak wyszukać konkretny kanał z listy

: 11 mar 2020, 09:21
autor: mariusz748
Cześć, mam kilka pytań odnośnie obsługi enigmy 2 na tunerze zgemma i byłbym wdzięczny gdyby ktoś pomógł.
1. Jak wyszukać jakiś konkretny kanał tzn. mam listę wszystkich kanałów znalezionych przez dekoder i chciałbym z tej listy wyszukać jeden konkretny. Nie znalazłem takiej opcji. Czy ona w ogóle występuje?
2. Czy istnieje możliwość odtwarzania nagrań na telefonie z androidem poprzez połączenie się z dekoderem. Chodzi o streaming nagrań z dekodera na telefonie.

Re: enigma 2 jak wyszukać konkretny kanał z listy

: 11 mar 2020, 09:38
autor: splitfire
Wszystkie kanały na liście głównej (czyli czerwony klawisz pilota) są ułożone alfabetycznie. Jeżeli szukasz, np. UA TV (przykład) klikasz dwa razy klawisz 8 i powinno Cię przenieść na liście na kanały zaczynające się na U.
Z drugiej strony nie wiem czemu chcesz z tym tak walczyć. Owszem to się przydaje przy aktualizacji jednego kanału żeby dodać go do bukietu, ale przecież są na to gotowe listy z podziałem Polskie, 4K, HD, SD, Filmy, Bajki, Informacyjne, Sport, XXX, itd. Nie prościej wgrać gotową listę i ewentualnie podmienić to co nie działa?

Re: enigma 2 jak wyszukać konkretny kanał z listy

: 11 mar 2020, 09:57
autor: mariusz748
@splitfire
Oczywiście są listy, ale w paczkach (żółty przycisk) są jakieś dziwne moim zdaniem paczki, np. nie ma paczki o nazwie sky deutschland, nazwy paczek się powtarzają itd., i chciałem sobie wyszukać pojedynczy kanał z tego pakietu by sprawdzić czy w ogóle jest na liście.
A co do drugiego pytania, to wiesz może jak to wygląda?

Re: enigma 2 jak wyszukać konkretny kanał z listy

: 11 mar 2020, 14:20
autor: splitfire
Czyli jednak chcesz walczyć i robić listę pod siebie, więc obowiązkowo zapoznaj się z Dreambox Edit: https://dreamboxedit.com/category/download/