sky sat v9 plus

ODPOWIEDZ

Topic Author
remik1232
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2021, 14:08

sky sat v9 plus

Post autor: remik1232 » 31 mar 2021, 19:46

Witam serdecznie szanowne grono. Wracam tu po ładnych kilku latach.

Posiadam viarka sat i bylem z niego zadowolony. Jednak pokusilem sie o kupno czego mniejszego, bardziej dystkretnego. Padło na sky sat v9 plus.
Przeszukalem juz chyba wszystkie fora i filmiki z YT , wpisywanie linii cccam z pilota jest meczace ale dalem rade jednak bez wiekszego efektu. Miał ktoś może styczność z tym cudem lub jakies demo odnosnie cccam Wydaje mi sie ze robie wszystko dobrze, polaczenie wifi jest , z serwerami tez, jednak jak kanałow nie było tak nie ma Przeprosilem viarka i mysle jak to dalej ugryźć?

Z góry dziekuje za odp

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19637
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times

Re: sky sat v9 plus

Post autor: JAKITAKI » 31 mar 2021, 20:18

remik1232 pisze: 31 mar 2021, 19:46Witam serdecznie szanowne grono. Wracam tu po ładnych kilku latach.

Posiadam viarka sat i bylem z niego zadowolony. Jednak pokusilem sie o kupno czego mniejszego, bardziej dystkretnego. Padło na sky sat v9 plus.
Przeszukalem juz chyba wszystkie fora i filmiki z YT , wpisywanie linii cccam z pilota jest meczace ale dalem rade jednak bez wiekszego efektu. Miał ktoś może styczność z tym cudem lub jakies demo odnosnie cccam Wydaje mi sie ze robie wszystko dobrze, polaczenie wifi jest , z serwerami tez, jednak jak kanałow nie było tak nie ma Przeprosilem viarka i mysle jak to dalej ugryźć?

Z góry dziekuje za odp

Pozdrawiam

wejdź w Cam Share i sprawdź czy serwer który wpisałeś ma status Connected
z tego co wyczytałem ,jest tam mozliwośc importu ustawień serwera , a wiec zapisz linijke cccam jako np. dane.cfg
skopiuj na pena i spróbuj zaimportować

sprawdź też w ustawieniach sieci ,czy masz włączone DHCP
sprawdź też czy ustawienia sat masz OK , sprawdź jakiś kanał niekodowany czy odbiera

 
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI


Topic Author
remik1232
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2021, 14:08

Re: sky sat v9 plus

Post autor: remik1232 » 31 mar 2021, 20:28

sieć sprawdzona pyka, serwer connected , z plikiem .cfg tez probowalem ale go nie widzi , niekodowane kanały działają, nie sprawdzałem tylko tego DHCP


Topic Author
remik1232
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2021, 14:08

Re: sky sat v9 plus

Post autor: remik1232 » 05 kwie 2021, 14:56

Witam

W końcu znalazłem co jest nie tak . Przy wpisywaniu linni z pliku cfg. wpisywalem niepotrzebnie przedrostek C:
Zadziałało od razu , przycina dalej ale jakby mniej, teraz pytanie czy to wina dawcy czy sprzetu ? dodam ze mam swiatłowód ...???

Pozdrawiam
 

Awatar użytkownika

tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 5308
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 71 times

Re: sky sat v9 plus

Post autor: tomek6680 » 05 kwie 2021, 15:27

@remik1232
Speed test i sprawdź ile masz utraconych pakietów ,szybkość netu czasem nie idzie z jego jakością .
Pro publico bono

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”