Jesienne zmiany programowe w nc+

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
tomek6680
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 4531
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Has thanked: 16 times
Been thanked: 27 times
Płeć:

Jesienne zmiany programowe w nc+

Post autor: tomek6680 » 16 wrz 2013, 18:17

17 września 2013 roku dostępny w platformie nc+ kanał Discovery World pojawi się w nowej odsłonie jako Discovery Turbo Xtra. Z kolei od 1 października AXN Sci-fi i AXN Crime zmienią nazwy na odpowiednio AXN White i AXN Black. Ponadto ofertę nc+ od września wzbogacają dwa całkowicie nowe kanały: TVP Regionalna i PULS 2.

Od 17 września kanał znany dotychczas jako Discovery World zmieni nazwę na Discovery Turbo Xtra. Oferta stacji to przede wszystkim programy dotyczące motoryzacji, ale także męskiego jedzenia czy wędkarstwa, w tym takie nowości, jak „Barowe rewolucje”, „Naprawdę Wielkie Żarcie”, „Życie za kółkiem” czy „Na haczyku”. Discovery Turbo Xtra, skierowany do mężczyzn w wieku 20-39, będzie dostępny na 78. kanale platformy nc+.

W nowej odsłonie pojawia się także AXN Sci-fi AXN Crime. Od 1 października abonenci nc+ będą mogli je oglądać odpowiednio pod nazwami AXN White i AXN Black na kanałach 65 i 66. AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie oraz europejskie, a także najnowsze znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe. Z kolei w AXN Black widzowie zobaczą mocne oblicze akcji - filmy i seriale, przyprawiające o gęsią skórkę, kino, w którym prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje.

Jesień w nc+ to także zupełnie nowe kanały. Od 13 września do oferty platformy dołączył PULS 2, który będzie dostępny dla abonentów nc+ na pozycji 47, w ofercie NNK/TNK na pozycji 44, a w Smart HD+ na pozycji 45. PULS 2 to jeden z dwóch kanałów Telewizji Puls Sp. z o.o. z komplementarną ofertą programową wobec TV Puls. Oferta programowa kanału to kino dla całej rodziny, komedie, filmy akcji, a także najlepsze seriale animowane dla dzieci.

Ofertę platformy wzbogaciła także TVP Regionalna, dostępna w nc+ na pozycji 220. Nowy kanał od września br. zajmuje się emisją pasm lokalnych ośrodków terenowych TVP. Abonenci nc+ będą mieli dostęp do warszawskiej mutacji kanału. Poza rozłącznymi blokami programowymi dla poszczególnych regionów nadaje również pasmo wspólne z produkcjami z różnych województw.

info:satkurier.pl
Pro publico bono

ODPOWIEDZ

Wróć do „Platforma Canal+”