NOWE OPROGRAMOWANIE DEKODERÓW TURBOBOX+

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19687
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

NOWE OPROGRAMOWANIE DEKODERÓW TURBOBOX+

Post autor: JAKITAKI » 07 lip 2014, 07:21

NOWE OPROGRAMOWANIE DEKODERÓW TURBOBOX+

7 lipca abonenci platformy nc , posiadający dekoder turboBOX będą mogli korzystać z nowego oprogramowania, które wzbogaci posiadany sprzęt o nowe funkcje. Jednocześnie dla abonentów posiadających te dekodery zostanie wprowadzona całkowicie nowa szata graficzna.

Obrazek

Obecna zmiana, dotycząca dekoderów turboBOX+ będzie kolejnym krokiem systematycznego wprowadzania nowego oprogramowania na dekodery używane przez abonentów platformy nc+. 16 czerwca tego roku analogiczna zmiana została przeprowadzona na dekoderach mediaBOX+.

Obrazek

- Z myślą o naszych abonentach cały czas wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – mówi Jakub Kupniewski, dyrektor działu transmisji i dekoderów nc+. Nowe oprogramowanie nie tylko całkowicie zmienia wygląd menu używanego dekodera, ale także wprowadza kilka nowych funkcji. Jestem przekonany, że nasi abonenci docenią takie rozwiązania, jak na przykład Media Player czy wyszukiwanie podobnych audycji. Ułatwiony został także sposób wyszukiwania stacji telewizyjnych i radiowych, a także nagrań.

Obrazek

Oprogramowanie dekodera turboBOX+ zostało wzbogacone o wiele nowych i unikatowych funkcji.

Są to m.in:

Możliwość odsłuchiwania muzyki oraz oglądania filmów i zdjęć na ekranie telewizora dzięki aplikacji Media Player. Jest to możliwe po podłączeniu urządzenia (np. pendrive) do wejścia USB dekodera lub podłączeniu bezprzewodowo urządzenia zgodnego ze standardem DLNA (np. smartfon, tablet lub PC). Przy podłączeniu bezprzewodowym urządzenie i dekoder muszą się znajdować w tej samej sieci domowej.

Obsługiwane formaty: zdjęcia: JPG, PNG, GIF

wideo: MPEG4, LIBX264, MPEG1VIDEO, MPEG2VIDEO, H264, LIBX264RGB

audio: ACC, HE-AACv1, DD, DD+, MP3

napisy: SRT

Nowa funkcja „Znajdź podobne”, która jest dostępna z poziomu paska informacyjnego, EPG lub listy nagrań. Umożliwia ona sprawdzenie kiedy emitowane będą kolejne odcinki serialu lub kiedy wybrany program będzie ponownie nadany. Po wskazaniu programu lub nagrania, wystarczy wybrać polecenie „Znajdź podobne”, a lista wyników wyszukiwania pojawi się na ekranie.

Nowa opcja wyszukiwania kanałów radiowych i telewizyjnych oraz nagrań. Uruchamiana jest po naciśnięciu przycisku „0” w trybie oglądania na żywo lub podczas przeglądania listy nagrań.

Nowy i praktyczny układ EPG „Lista”. Można w nią wejść po naciśnięciu przycisku Menu i wybraniu „EPG Lista” lub, będąc w innym dowolnym typie EPG, po naciśnięciu przycisku OK i wybraniu polecenia „Zmień EPG”.

Skrócone czasy, po których dekoder wyłącza się automatycznie przy braku aktywności ze strony użytkownika. Możliwość samodzielnego ustawienia czasu, po którym nastąpi wyłączenie dekodera.

Możliwość nagrywania programów w czasie, kiedy program na żywo został zatrzymany i oglądany jest z przesunięciem czasowym (time-shift).

Nowe opcje: „Skok w tył” i „Skok w przód”, które pozwalają na ustawienie czasu przeskoków podczas odtwarzania nagrań lub w trybie przesunięcia czasowego (time-shift).

Źródło: nc+
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Platforma Canal+”