UPC Polska z wielką wymianą dekoderów SD na HD

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 16797
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 18 times
Been thanked: 30 times
Poland

UPC Polska z wielką wymianą dekoderów SD na HD

Post autor: JAKITAKI » 17 wrz 2015, 19:21

Klienci UPC Polska, którzy korzystają z dekoderów SD, mogą je teraz bezpłatnie wymienić na nowoczesne dekodery HD, zapewniające dostęp do telewizji o najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Akcja wymiany sprzętu potrwa przez kilka najbliższych tygodni.

Zastępowanie technologii SD przez HD i rezygnacja z nadawania tych samych kanałów w dwóch różnych rozdzielczościach to trend, za którym podążają niemal wszyscy nadawcy i dostawcy usługi telewizyjnej. Standard HD to lepszy obraz i dźwięk oglądanych programów, to nowoczesna telewizja, dostarczająca maksymalnych wrażeń. Dlatego UPC, w trosce o to, by klienci dostawali usługi najwyższej jakości, zachęca do darmowej wymiany dekoderów SD na dekodery HD. Wymiana jest związana z unowocześnianiem oferty UPC i dostosowaniem jej do najwyższych standardów. Podyktowana jest dbałością o dobro klienta - chęcią zapewnienia klientom możliwości oglądania kanałów, które są lub będą nadawane wyłącznie w jakości HD. Dotyczy to m.in. takich kanałów jak TVP1, TVP2, TVN, Polsat News czy TVN24 - zapewnia operator.

Operator systematycznie powiększa ofertę kanałów HD. W ostatnim czasie w pakietach UPC Polska pojawiły się stacje PULS 2 HD, STARS.TV HD i Power TV HD, foto: Liberty Global


Akcja wymiany potrwa przez kilka najbliższych tygodni. Klienci zostali już poinformowani o możliwości wymiany dekodera. Na dedykowanym kanale 98. dostępna jest plansza z komunikatem „Wymień swój obecny dekoder na lepszy dekoder HD i oglądaj telewizję w najlepszej jakości. Aby bezpłatnie wymienić dekoder zadzwoń 813 813 813.”.

Jak informuje operator, każdy klient może indywidualnie umówić datę wymiany - nowy dekoder zostanie mu bezpłatnie dostarczony do domu i zainstalowany.

źródło:: satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „UPC Polska”