TOYA operatorem usług mobilnych

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18485
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 17 times
Been thanked: 25 times
Poland

TOYA operatorem usług mobilnych

Post autor: JAKITAKI » 13 gru 2010, 20:06

TOYA operatorem usług mobilnych

TOYA wprowadza do swojej oferty usługi mobilne. Już w lutym 2011 jej abonenci będą mogli korzystać z bezprzewodowego Internetu i telefonii komórkowej. TOYAmobilna obejmie po trzy pakiety dla każdej z nowych usług. Będą z niej mogli korzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi abonenci, chociaż, jak podkreśla Jacek Kobierzycki, dyrektor spółki, TOYAmobilna to uzupełnienie wachlarza usług i bonus dla użytkowników pozostałych usług.

Nowe usługi dostępne będą nie tylko w sieci TOYA, ale i w sieciach partnerskich. W odróżnieniu od innych firm z branży, TOYA wprowadza obie usługi mobilne jednocześnie.

Sama oferta jest skonstruowana z myślą o dotychczasowych abonentach. Ceny Internetu oraz ilość darmowych minut na połączenia z innymi operatorami oraz wewnątrz sieci (również TOYAtel - telefonia stacjonarna) są uzależnione od posiadanych usług TOYA.

Dla nowej usługi przygotowana została promocja - Pakiet Startowy 0 zł przez trzy miesiące. Mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy do końca stycznia zadeklarują chęć zakupu usługi (można tego dokonać poprzez formularz, dostępny na toya.net.pl).

TOYAmobilna, usługa w modelu MVNO zostanie wprowadzona we współpracy i przy użyciu narzędzi firmy MNI Mobile S.A., wirtualnego operatora komórkowego, opartego na infrastrukturze PTK Centertel (operator sieci Orange).

źródło :: satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „TOYA”