KidsCo przedłuża umowę z TOYA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic Author
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19695
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times

KidsCo przedłuża umowę z TOYA

Post autor: JAKITAKI » 02 lut 2011, 22:08

KidsCo przedłuża umowę z TOYA

KidsCo, międzynarodowy kanał dziecięcy, poinformował o przedłużeniu umowy z jednym z największych polskich operatorów - telewizją kablową TOYA, obsługującym ponad 160 000 abonentów. KidsCo będzie nadal emitować szeroki wybór programów rodzinnych, takich jak: Sonic Underground, Plażowa załoga, Dzika Przyszłość, a także autorskie programy Boo i ja oraz Jass. W kwietniu na ekrany ma trafić również druga seria programu Boo i ja.

Paul Robinson, dyrektor generalny KidsCo powiedział: - Polska staje się dojrzałym rynkiem o bardzo dużym znaczeniu dla całej branży telewizyjnej, w tym również dla KidsCo. Dbając o dystrybucję kanału w Polsce, zdecydowaliśmy się na współpracę z operatorem telewizji kablowej TOYA, co było dla nas naturalnym wyborem. Po udanym wprowadzeniu oferty programowej Kidsco do darmowej usługi VoD (wideo na życzenie) w sieci TOYA, już dziś cieszymy się na dalszą współpracę z tym operatorem. Wraz z dalszym rozwojem kanału planujemy również poszerzenie dystrybucji KidsCo na nowe platformy w Polsce.

Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA dodał: - Z radością przedłużamy umowę z KidsCo – kanałem, który zdobył serca wielu młodych widzów w Polsce. Rodzice wielokrotnie zwracali uwagę, że wysoka jakość programów KidsCo jak i brak przemocy, skłoniły ich do wyboru tej stacji spośród innych kanałów dla dzieci. Starania KidsCo, aby zapewnić młodym widzom wysokiej klasy rodzinną rozrywkę i edukację, to główny powód, dla którego kontynuujemy naszą współpracę i cieszymy się na myśl o wprowadzeniu programów KidsCo na nowe platformy cyfrowe.

źródło :: satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „TOYA”