FYRE TV - telewizja dla dorosłych w TOYA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18485
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 17 times
Been thanked: 25 times
Poland

FYRE TV - telewizja dla dorosłych w TOYA

Post autor: JAKITAKI » 11 wrz 2011, 08:37

FYRE TV - telewizja dla dorosłych w TOYA

Obrazek

Jeden z największych amerykańskich serwisów z filmami dla dorosłych od 13 września 2011 będzie dostępny dla Abonentów Telewizji Trzeciej Generacji TOYA. FyreTV jest w USA liderem i potentatem w oferowaniu filmów dla dorosłych. Posiada umowy z blisko 100 największymi i najbardziej renomowanymi na rynku studiami filmowymi, posiadając prawa do ponad 40 tysięcy filmów. Abonenci TOYA, korzystający z interaktywnego Odbiornika 3G, będą mieli dostęp aż do 2 tysięcy filmów, a każdego miesiąca 200 z nich będzie wymienianych na nowe. Wiele filmów będzie można obejrzeć w jakości HD.


Josh Stevens, Dyrektor Marketingu FyreTV: "Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z firmą TOYA, która jest postrzegana jako jedna z najbardziej zaawansowanej technologicznie firm z branży CATV. FyreTV dostarcza widzom rozrywkę dla dorosłych na najwyższym poziomie i posiada ogromne doświadczenie w branży. Bardzo się cieszymy, że możemy wprowadzić swoją ofertę do polskiej sieci kablowej. Będzie to pierwsze wdrożenie w Europie".

Jacek Kobierzycki, Dyrektor TOYA: "Jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do naszej oferty tak profesjonalny serwis. Wierzymy, że wprowadzenie FyreTV spotka się z dobrym przyjęciem i utwierdzi naszych Abonentów, że TOYA stara się dostarczać różnorodne i najnowocześniejsze serwisy na rynku".

Aby korzystać z FyreTV należy podpisać umowę. W ramach opłaty abonamentowej uzyskuje się możliwość wyboru 3 filmów, które od chwili wybrania można oglądać nieograniczoną ilość razy przez 48 godzin. Dodatkowe filmy można dokupić w cenie 10, 12 lub 15 zł. Przez pierwszy miesiąc od wdrożenia serwisu, wszyscy Abonenci korzystający z odbiorników 3G mogą obejrzeć nieodpłatnie 3 filmy.

TOYA ma już w swojej ofercie pakiet dla dorosłych "Nocny", zawierający 2 programy "soft" i 4 "hard". Zgodnie z prawem programy te są dostępne od godziny 23.00 co stanowi dla Abonentów istotną barierę. Nowy serwis FyreTV umożliwia dostęp do filmów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Więcej o FyreTV w TOYA

FyreTV w Telewizji 3G TOYA będzie unikalny i znacznie przewyższający ilościowo i jakościowo inne oferty na polskim rynku. Serwis przypomina tradycyjny VoD (wideo na żądanie), ale dzięki unikalnemu oprogramowaniu swoją funkcjonalnością przypomina raczej internetową aplikację. Szybkość działania, intuicyjność wyszukiwania po kategoriach, tytułach, aktorach, inteligentny systemem podpowiedzi, sugestii i preferencji oraz możliwość podglądu wybranych scen to główne atrybuty serwisu. Błyskawiczny dostęp do 2 tysięcy filmów jest bardzo innowacyjną ofertą w porównaniu do tradycyjnej kablowej wypożyczalni filmów. Jest to możliwe dzięki używaniu protokołu IP. Nowe odbiorniki cyfrowe 3G są w pełni hybrydowe co oznacza, że video można dostarczać tradycyjną metodą kablową DVB-C jak również metodą internetową IP.

Źródło: Komunikat - TOYA
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „TOYA”