TVP Parlament i TVP.pl w TOYA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18485
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 17 times
Been thanked: 25 times
Poland

TVP Parlament i TVP.pl w TOYA

Post autor: JAKITAKI » 13 gru 2011, 14:43

TVP Parlament i TVP.pl w TOYA

Obrazek

TOYA jako pierwsza w Polsce sieć kablowa dołącza program TVP Parlament do swojej oferty. Od 15 grudnia użytkownicy odbiorników 3G uzyskają dostęp do tego programu oraz do treści z internetowej strony TVP.pl. TVP Parlament jest pierwszym internetowym kanałem tematycznym Telewizji Polskiej. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić prace Sejmu i Senatu RP, Parlamentu Europejskiego oraz najważniejsze wydarzenia związane z polską Prezydencją w Radzie UE. Oprócz części newsowej zawiera bogatą bibliotekę materiałów wideo, wyniki sondaży oraz kalendarium posiedzeń Sejmu i Senatu, a nawet działających w nich komisji specjalistycznych i zespołów eksperckich. Strona gwarantuje także relacje online z posiedzeń obu polskich izb parlamentarnych oraz Parlamentu Europejskiego.

TOYA z kolei jest pierwszym operatorem telewizji kablowej w Polsce, który dzięki zaawansowanej technologii swoich Odbiorników 3G, udostępni Abonentom treści TVP Parlament i TVP.pl w aplikacji WebOnTv. Odbiorniki 3G Telewizji Trzeciej Generacji TOYA, dzięki którym jest to możliwe, stworzone zostały na specjalne zamówienie, zgodnie z wizjonerskim pomysłem połączenia telewizji broadcastowej z dostępem do Internetu.

W dniu 12 grudnia w Łodzi w halach klubu „Wytwórnia” odbyła się konferencja prasowa na której przedstawiciele TVP i TOYA oficjalnie poinformowali przedstawicieli mediów, w obecności wielu parlamentarzystów z województwa łódzkiego, że TVP Parlament zostanie wprowadzony do oferty TOYA od 15 grudnia b.r. Dodatkowo Abonenci dostaną dostęp do informacji ze strony TVP.pl.

– Odczuwam dużą satysfakcję, że innowacyjny projekt Telewizji Polskiej wzbudza duże zainteresowanie. Współpraca z telewizją TOYA oznacza poszerzenie zasięgu i jeszcze łatwiejszą dostępność TVP Parlament. Ten oryginalny kanał tematyczny jest spełnieniem powinności informacyjnych i edukacyjnych nadawcy publicznego wobec widzów, oczekujących wyczerpujących relacji z prac najważniejszych organów Państwa. Telewizja Polska pokazuje tym samym, że treści pozornie trudne i dla widzów wybitnie zainteresowanych tematem, można dostarczać w nowoczesnej i wygodnej dla odbiorców formie – powiedział Bogusław Piwowar, Członek Zarządu TVP.

Jacek Kobierzycki, Dyrektor TOYA dodaje: Współpraca z Telewizją Polską i wprowadzenie TVP Parlament oraz TVP.pl to kolejny krok w udostępnianiu widzom ciekawych i użytecznych treści z Internetu, w wygodny sposób na ekranie telewizora. Podkreślić należy elastyczność i duże zaangażowanie TVP przy realizacji tego projektu. Abonenci dostaną w prezencie gwiazdkowym dostęp do informacji należących do Telewizji Polskiej, dotychczas dostępnych jedynie poprzez Internet. To rozwiązanie jest absolutną nowością na polskim rynku.

źródło:satelitarne.tv
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „TOYA”