HBO GO w TOYA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18508
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 16 times
Been thanked: 25 times
Poland

HBO GO w TOYA

Post autor: JAKITAKI » 22 gru 2011, 19:04

HBO GO w TOYA

Obrazek

TOYA od 21 grudnia wprowadza HBO GO – internetowy serwis wideo na zadanie. TOYA jest pierwsza firma na polskim rynku, która Abonentom HBO zaoferuje oba serwisy HBO OD i GO. HBO GO to kolejny serwis dostępny dla Abonentów TOYA. Wcześniej, 13 września TOYA wprowadziła HBO OD (On Demand). Oba serwisy sa dostepne w nowych pakietach Premium: HBO GO i HBO GO Maxpak. HBO OD to typowy serwis wideo na zadanie, przeznaczony dla odbiorców korzystających z nowych, interaktywnych odbiorników HD Telewizji Trzeciej Generacji (3G). Cieszy się ogromnym powodzeniem – ponad 60% uprawnionych Abonentów codziennie ogląda minimum jeden film.


Biblioteka dostępnych pozycji
liczy ponad 120 godzin programu i zawiera zarówno najnowsze filmy jak również kolejne odcinki popularnych seriali.

HBO GO umożliwia dostęp do znacznie bogatszych zasobów. Oprócz nowości filmowych i serialowych, w serwisie można obejrzeć także archiwalne produkcje HBO – filmy telewizyjne, kultowe seriale i kontrowersyjne dokumenty.
Aktualnie w bazie znajduje się ponad 600 godzin filmów i seriali. Liczba godzin programów z biblioteki HBO będzie sukcesywnie zwiększana. Wszystkie pozycje z HBO GO można oglądać na komputerze, tablecie lub smartfonie.
W serwisie nie ma reklam, a produkcje dostępne są 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Użytkownik sam decyduje co, gdzie i kiedy ogląda.

Do tej pory abonenci HBO w sieci TOYA za kanały HBO łącznie z wersjami HD płacili 28,90 złotych. Promocyjna cena nowego pakietu, powiększonego o dostęp do serwisów HBO OD oraz HBO GO zarówno dla dotychczasowych (przy przedłużeniu umowy), jak i nowych abonentów wynosi 33 zł przez cały czas obowiązywania umowy (12 miesięcy).

Pakiet HBO Maxpak powiększony o HBO OD i HBO GO zawiera: HBO, HBO 2, HBO Comedy, HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax, Cinemax 2, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, AXN Crime, AXN SciFi oraz serwisy HBO OD iHBO GO. Promocyjna cena dla dotychczasowych (przy przedłużeniu umowy) jak i nowych abonentów wynosi 43 zł przez cały czas obowiązywania umowy (12 miesięcy).

źródło:satelitarne.tv
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „TOYA”