TOYA z pakietem Naziemny+

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 18513
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 16 times
Been thanked: 25 times
Poland

TOYA z pakietem Naziemny+

Post autor: JAKITAKI » 15 cze 2012, 16:37

TOYA z pakietem Naziemny+

Obrazek

1 sierpnia 2012 roku TOYA wprowadza nowy cyfrowy pakiet Naziemny+ będący odpowiednikiem wprowadzanej w Polsce naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. W jego skład wejdą wszystkie kanały z trzech multipleksów, wzbogacone o cieszący się dużą popularnością lokalny program TV TOYA - w sumie 23 stacje, w tym 2 HD. Cena pakietu Naziemny+ to 10,90 zł miesięcznie.

Dużym atutem Pakietu Naziemny+ jest odbiornik cyfrowy TOYA, którego nie trzeba kupować, a koszt jego użytkowania wynosi 1 zł/m-c. Dodatkowo Odbiorniki TOYA objęte są stałą gwarancją a usługa telewizji cyfrowej szybkim i sprawnym serwisem.

Abonenci, którzy z uwagi na obecność kanałów HD w pakiecie, wybiorą Odbiornik 3G HD, zyskają bezpłatny dostęp do ponad 30-tysięcznej biblioteki tytułów na życzenie oraz wielu innych aplikacji Telewizji 3G.

Kanały nowego pakietu nadawane będą bez kodowania w częstotliwościach analogowego pakietu Mini - Abonenci analogowych pakietów Mini lub Podstawowego, posiadający telewizory z tunerem DVB-T, będą mogli korzystać z dostępu do wszystkich kanałów Pakietu Naziemny+ bez żadnych opłat.

Operator przypomina, że Abonenci TOYA (nowi i obecni) nie zostaną pozbawieni sygnału analogowego i kanałów wielopokojowych, nawet kiedy programy analogowe „w eterze” zostaną w lipcu 2013 wyłączone.

źródło:satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „TOYA”