NOWY UKŁAD PROGRAMÓW W MULTIMEDIA POLSKA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic Author
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19421
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 67 times

NOWY UKŁAD PROGRAMÓW W MULTIMEDIA POLSKA

Post autor: JAKITAKI » 25 sty 2015, 6:52

Obrazek

26 stycznia Multimedia Polska rozpocznie proces zmian w układzie programowym telewizji cyfrowej. Zniknie większość kanałów SD dublujących się z wersją HD. Do oferty dołączy 5 nowych programów w jakości HD. Zmiany nastąpią również w układzie ramowym kanałów.

Oferta Multimedia Polska zostanie wzbogacona o programy w jakości HD: TVN24 HD, TVN7 HD, Travel Channel HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD. Wycofanych zostanie większość kanałów SD, które mają w ofercie swoje odpowiedniki w wersji HD.

Bardziej czytelny i funkcjonalny będzie teraz układ programów cyfrowych (EPG). Kanały zostaną podzielone na 9 pakietów tematycznych

Podkreślić należy, że owe zmiany nie wpłyną na ofertę programową w poszczególnych pakietach.

-Nowy układ programów pojawi się automatycznie w dekoderach telewizji cyfrowej. W przypadku modułów CAM należy wybrać z menu telewizora opcję wyszukiwania programów cyfrowych. W części dekoderów trzeba będzie ustawić ponownie listy ulubionych kanałów. Zatem proszę nie niepokoić się, gdy na ekranie pojawi się komunikat o braku kanału. W takim przypadku należy wcisnąć przycisk „list” na pilocie i pobrać kanały TV – wyjaśnia Krzysztof Łanocha, Kierownik Produktów TV Multimedia Polska.

Zmiana programowa dotyczy abonentów Multimedia Polska S.A. Proces będzie prowadzony etapami w różnych lokalizacjach od 26 stycznia i zostanie zakończony w pierwszych dniach lutego.

Z telewizji cyfrowej Multimedia Polska na koniec września 2014 r. korzystało 682 tys. abonentów.

źródło:Multimedia Polska
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI


MAVERIC
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 159
Rejestracja: 06 lis 2016, 21:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: NOWY UKŁAD PROGRAMÓW W MULTIMEDIA POLSKA

Post autor: MAVERIC » 18 lut 2020, 15:23

Czy ktoś może wie gdzie można znaleźć wykaz częstotliwości i kanałów w MultiMedii? Pisałem już do nich i nie chcą udostępnić.

Awatar użytkownika

Topic Author
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19421
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 67 times

Re: NOWY UKŁAD PROGRAMÓW W MULTIMEDIA POLSKA

Post autor: JAKITAKI » 18 lut 2020, 17:54

MAVERIC pisze: 18 lut 2020, 15:23Czy ktoś może wie gdzie można znaleźć wykaz częstotliwości i kanałów w MultiMedii? Pisałem już do nich i nie chcą udostępnić.


https://www.multimedia.pl/getattachment ... acja).aspx
 
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI


MAVERIC
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 159
Rejestracja: 06 lis 2016, 21:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: NOWY UKŁAD PROGRAMÓW W MULTIMEDIA POLSKA

Post autor: MAVERIC » 18 lut 2020, 18:36

Dzięki. Taki mam. Mi chodzi o taki w którym są częstotliwości i jakie na nich są kanały. np. Częstotliwość 586000kHz - kanały: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Polonia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multimedia Polska”