Kanały Discovery w jakości HD!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 16771
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 18 times
Been thanked: 36 times
Poland

Kanały Discovery w jakości HD!

Post autor: JAKITAKI » 10 gru 2014, 14:12

Drogi Kliencie,

miło nam poinformować, że do grona znakomitych kanałów w jakości HD dołączają kolejne. Już 20 grudnia w Elsacie w pakiecie Zielonym pojawią się Animal Planet HD oraz TLC HD. To nie koniec nowości, ponieważ w styczniu w ofercie ww. pakietu przywitamy również: ID HD, Discovery Turbo Xtra HD oraz Discovery Science HD. Zaś Discovery Channel HD będziesz mógł oglądać w Pakiecie Fioletowym Miłego oglądania!


Od 20 grudnia w pakiecie Zielonym:

Obrazek

Jest jedyną stacją telewizyjną na świecie, która jest w pełni dedykowana do pokazywania życia zwierząt. Oferta programowa Animal Planet ukazuje niejednorodny świat zwierząt poprzez prawdziwe, poruszające i angażujące historie przedstawicieli najgroźniejszych gatunków na świecie oraz zwierząt domowych.

Animal Planet nie tylko dostarcza wiedzę, ale także uświadamia odbiorcom, przenikanie się świata zwierząt i świata ludzi. Popularne programy to: „Policja dla zwierząt", „Małpi biznes" oraz „Wybryki Ewolucji".

Obrazek

TLC to coś więcej niż telewizja. TLC to naprawdę inspirująca rozrywka. Oparta na różnorodności oferta TLC daje widzom dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości treści rozrywkowych, przedstawiających bogactwo sytuacji i życiorysów. Zaskakujące i pełne ekscytujących momentów, ale też nierzadko odważne i kontrowersyjne programy, to oferta programowa skrojona na miarę współczesnych kobiet, dotykająca bliskich im spraw.

TLC to miejscw w którym zwykła codzienność spotyka się z czymś naprawdę oryginalnym. Pozory moga mylić, prawda potrafi zaskoczyć 0 TLC poszerza horyzonty, uczy szacunku dla tego co 'inne'. Oto, co daje rozrywka spod znaku TLC. Również w jakości HD. Co nas wyróżnia: TLC jest odważna, autentyczna i intrygująca, jednocześnie bliska i pozytywna.

Od stycznia w pakiecie Zielonym:

Obrazek

ID dostarcza najbardziej wciągające historie kryminalne, których głównymi bohaterami są eksperci poszukujący rozwiązania zagadek. Programy zbudowane są w taki sposób, że pozwalają na aktywne uczestnictwo widza. Wiedza przekazywana stopniowo odkrywa przed nim kolejne aspekty prowadzonego śledztwa i przybliża go do rozwiązania.

Na tym kanale prezentowane są kulisy pracy detektywów, policjantów i ekspertów medycyny sądowej. Najpopularniejsze i najnowsze programy pojawiające się na ID to: „Kulisy Zbrodni”, „Zbrodnia (nie) doskonała”, „Szokująca prawda”, „Testament świadectwo prawdy” oraz „Kto mnie zabił”

Obrazek

DTX to kanał dla widzów, którzy uwielbiają turbo doładowaną rozrywkę. Przenosi widzów w świat, gdzie rządzą prędkość, adrenalina i mocne wrażenia. To miejsce gdzie widzowie mogą się zrelaksować i być po prostu sobą. Miejsce, w którym nie muszą się ograniczać.

Obrazek

Nauka jest wszędzie, ale istnieje tylko jeden kanał telewizyjny poświęcony jej w całości. Discovery Science prezentuje przełomowe wynalazki wraz z rekomendacjami ich praktycznego wykorzystania. Przyjazna, prosta i dostępna, a czasem nawet zabawna forma przekazu pozwala oswoić niedostępny dla większości świat nauki. Przekonaj się jak należy badać świat nauki, jednocześnie czerpiąc z tego satysfakcję i traktując to jako rozrywkę.

Od stycznia w pakiecie Fioletowym:

Obrazek

Discovery Channel to kanał nowoczesny i dynamiczny. Dostarcza wiedzę i sprzyja doświadczeniu świata, przez co zachęca swoich odbiorców do aktywnego spędzenia czasu. Pokazuje, w jaki sposób można wzbogacić codzienność i uświadamia odbiorcom, ile możliwości daje otaczająca rzeczywistość.

Oferta Discovery Channel opiera się na interesujących historiach ludzi. Programy są silnie zakorzenione w dokumentalnej oprawie, jednakże unika się w nich narracyjnych opisów, a skupia się raczej na bezpośrednim przekazie utrzymującym widza w napięciu.

Kanał emituje programy 24 godziny na dobę i jest dopasowany do potrzeb polskich widzów. Popularne programy to między innymi: „Jak to jest zrobione?”, „Szkoła przetrwania”, „Dekonstruktor” i „Rzeczne potwory”. Pozostale programy: Amerykański chopper: ojciec kontra syn.

źródło:Elsat
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „ELSAT”