Nat Geo People HD w sieci Elsat

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19820
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 12 times
Been thanked: 24 times
Poland

Nat Geo People HD w sieci Elsat

Post autor: JAKITAKI » 09 gru 2015, 20:39

8 grudnia br. oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna), dostępnej w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Mikołowie i Radzionkowie, powiększyła się o nowy kanał - Nat Geo People HD. Stacja znalazła się na pozycji 507., w pakiecie Złotym. To kolejny nowy kanał w ofercie operatora w ostatnim czasie - m.in. w listopadzie br. abonenci zyskali dostęp do takich stacji jak Polsat 2 HD, TV4 HD, Muzo.tv, CNN International i TNT HD

Operator przygotował otwarte okno kanału Nat Geo People HD. Abonenci, którzy posiadają pakiety Błękitny, Fioletowy, Zielony lub Złoty będą mieli pełny dostęp do oferty tej stacji do 31 stycznia 2016 roku.

Jak informuje nadawca, Nat Geo People HD to kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet, wiecznie młodych duchem i ciekawych świata. Oferta programowa ciekawa jest dla wszystkich, dla których źródłem inspiracji są prawdziwe ludzkie historie. Stacja przybliża barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje, pokazuje fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska, zaspokaja ciekawość, ale także dostarcza wiele radości, rozrywki i wzruszeń. Dodajmy, iż kanał zadebiutował na polskim rynku 1 października br.

źródło: satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „ELSAT”