jak podlaczyc gniazdko w scianie?

Awatar użytkownika

kamilja
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 36
Rejestracja: 11 maja 2019, 3:11

Re: jak podlaczyc gniazdko w scianie?

Post autor: kamilja » 13 lip 2020, 14:00

polsky166 pisze: 13 lip 2020, 13:39to po co robia takie gniazdka jak one powodują strate sygnalu ...

Takie gniazda, z takim tłumieniem, robią od lat na całym świecie i jakoś jest dobrze.
Pojedynczy odbiorcy, którzy nie potrafią sobie poradzić z instalacją, bo nie chcą zrobić jej zgodnie ze sztuką, tylko po swojemu - uważają, że na całym świecie robią niedobre gniazda i inne elementy.
No to nikt ci nie broni skonstruować dobre gniazdo - skoro specjaliści na całym świecie to patałachy :)
Nie ma gniazd ze wszystkimi możliwymi złączami, bo nie ma takiej potrzeby, żeby je robić.
Montuje się kilka różnych gniazd w zespolonych ramkach i jest wszystko.

Nie ogarniasz tego, nie przyjmujesz do wiadomości jak trzeba zrobić - ale za to masz mnóstwo własnych pomysłów, którymi się dzielisz.
Zdecyduj się, czy potrzebujesz pomocy, czy chcesz się podzielić własnymi konstrukcjami?

To, że ci na Zgemmie nie działa część programów, nie jest winą konstrukcji tunera.
Sprawdź image, listę kanałów, ustawienia ...


gnszkamala
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:00

Re: jak podlaczyc gniazdko w scianie?

Post autor: gnszkamala » 17 sie 2020, 15:14

Chcę tylko powiedzieć, że podziwiam ludzi, którzy potrafią takie rzeczy tłumaczyć przez wiadomości tekstowe  :kawa1: Jestem na psychologii, wiem gdzie czytać o dogadywaniu się (choćby: https://perso.in/blog/jak-rozmawiac-z-ludzmi/ ) ale moje umiejętności przekazywania informacji kończą się tam, gdzie zaczyna technika. No ale nic, każdy ma swoją specjalizację  : nie wiem:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”