Często zacina....

ODPOWIEDZ

Topic Author
orran
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2022, 16:36

Często zacina....

Post autor: orran » 26 maja 2026, 21:33

Posiadam od dłuższego czasu jak dla mnie nie zawodny CB700HD na bieżąco wszystko aktualizowane ( pozdrawiam kolegę Jakiego) 
do tej pory wszystko ładnie grało ale od jakiegoś tygodnia może dwóch długo się ładuje często zrywa a niektóre kanały wcale nie mogą się załadować. Internet mam dobry światłowód. 

Pytanie 

Czy macie podobnie czy u mnie jakieś problemy ??? Bo jeśli u mnie to będę coś szukał i zmieniał np. dekoder na coś nowszego

Pozdrawiam


rene124
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2025, 3:28

Re: Często zacina....

Post autor: rene124 » 27 maja 2026, 1:44

iptv czy sat?

Awatar użytkownika

ARMAGEDOON
..:: Użytkownik ::..
..:: Użytkownik ::..
Posty: 55
Rejestracja: 24 lis 2007, 19:50
Has thanked: 4 times

Re: Często zacina....

Post autor: ARMAGEDOON » 27 maja 2026, 20:25

Zdejmij obudowę i zobacz czy nie masz spuchniętych kondensatorów w zasilaczu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”