Współpraca INEA, ASTA-NET i PROMAX

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19820
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 12 times
Been thanked: 24 times
Poland

Współpraca INEA, ASTA-NET i PROMAX

Post autor: JAKITAKI » 27 paź 2010, 22:00

Obrazek


Współpraca INEA, ASTA-NET i PROMAX


Najwięksi operatorzy telekomunikacyjni w Wielkopolsce, INEA, ASTA-NET i PROMAX, zacieśniają współpracę, która będzie odbywać się wielowymiarowo, zarówno w aspektach technicznych, organizacyjnych, jak również marketingowych.Trzy spółki już współpracują ze sobą w ramach świadczenia usługi telewizji cyfrowej oraz przy wdrażaniu projektu szerokopasmowego Internetu WiMAX, którego celem jest pokrycie zasięgiem do końca 2013 r. 70% powierzchni Wielkopolski.

Na północy województwa inwestycję realizuje ASTA‑NET, w środkowej Wielkopolsce INEA, a na południu PROMAX. Spotkanie zarządów oraz kadry menedżerskiej trzech firm, które odbyło się w dniach 9-10 września br. w Budzyniu służyło omówieniu kolejnych płaszczyzn współdziałania oraz wzajemnej integracji. Spotkanie zaowocowało kolejnymi pomysłami na kooperację, które wg zapowiedzi, mają być operacyjnie wdrażane w najbliższym czasie.

W ramach wieczornej rozrywki rozegrano turniej bowlingowy, który był doskonałą okazją do wzmocnienia wzajemnych relacji, również na płaszczyźnie pozabiznesowej. Zarządy spółek zapewniają, iż ich celem jest jak najszersza współpraca, która poprzez efekt synergii umożliwi pełne wykorzystanie ich potencjału na wielkopolskim rynku telekomunikacyjnym.

źródło : Sat Kurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „ASTA-NET”