Nowe stacje i zmiany na liście kanałów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
JAKITAKI
... Administrator ...
... Administrator ...
Posty: 19806
Rejestracja: 14 lip 2007, 18:57
Has thanked: 12 times
Been thanked: 24 times
Poland

Nowe stacje i zmiany na liście kanałów

Post autor: JAKITAKI » 11 lis 2015, 12:39

W listopadzie br. do oferty programowej sieci Asta-Net z Piły dodane zostaną nowe kanały telewizyjne. W pakiecie Super HD pojawi się Filmbox Action (dostępny na pozycji 104.), prezentujący filmy z gatunku kryminałów i sensacji, westerny, filmy katastroficzne, thrillery i horrory. Dla miłośników sportów walki operator wprowadza kanał Fightbox prezentujący sporty walki z całego świata, bez względu na dyscyplinę m. in. MMA, boks, wrestling, czy karate. Kanał dostępny będzie w pakiecie Wygodnym HD (216.), oraz w jakości HD w pakiecie Super HD (217.). Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.

To jednak nie wszystko. W listopadzie br. oferta powiększona będzie również o dwa inne kanały - BBC Brit HD (124.) dostępny w pakiecie Wygodnym HD oraz BBC Earth HD (421.), który poszerzy ofertę pakietu Super HD. Dodajmy, iż abonenci mają już dostęp do tych stacji w wersji SD (BBC Brit i BBC Earth). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

W związku z pojawieniem się nowości w ofercie programowej Asta-Net, od listopada br. nowe pozycje na dekoderze zajmą kanały TNT (nowa pozycja - 126.), Polsat Viasat History (nowa pozycja - 422.) oraz Polsat Viasat Explorer (nowa pozycja - 423.).

Operator przypomina, że w dekoderach kanały powinny się pojawić się automatycznie. W przypadku modułów CAM należy uruchomić opcję wyszukiwania kanałów

źródło:satkurier
Lepszy JAKITAKI jak NIJAKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „ASTA-NET”